OPINIE

Państwa opinie są dla mnie bardzo cenne, gdyż pozwolą mi podnieść jakość świadczonych usług i doskonalić warsztat pracy. Bardzo proszę wszystkie osoby korzystające z konsultacji, porad jak również psychoterapii o opinie na stronie:

  Opinie  ZnanyLekarz.pl

ocena 5/5

Artur – 2017.06.29

Do Pani Danuty trafiłem z polecenia, samemu poszukując pomocy z narastającymi problemami w kontakcie z ludźmi, samooceny, lęków i innych zaburzeń. Jestem bardzo zadowolony z procesu przemian który nastąpił przez te 3 lata i sposobu prowadzenia terapii. Nieinwazyjnie, z dużą ilością samoanalizy i głównie wspierania w przemyśleniach a nie „ciśnięcia” na siłę jak często się słyszy, opinii i przemyśleń terapeuty. Polecam z całego serca, moje życie w końcu nabrało kolorów i dalej ich nabiera. Narzędzia, które dostałem od Pani Danuty owocują i będą owocować, ciągle się rozwijając. 
Artur

…… – 2016.11.13

Przez 3 lata chorowałam na anoreksję z epizodami depresyjnymi. Ja i moi rodzice mieliśmy przyjemność spotykać się z Panią Sitek na terapii rodzinnej, jakże potrzebnej przy problemie tego typu. Spotkania wniosły naprawdę wiele, dały całej naszej trójce możliwość cofnięcia się do przeszłości, przeanalizowania dawnych błędów. Zarazem w gabinecie panuje przyjemna, bezstresowa atmosfera. Serdecznie polecam 🙂