OPINIE

Państwa opinie są dla mnie bardzo cenne, gdyż pozwolą mi podnieść jakość świadczonych usług i doskonalić warsztat pracy. Bardzo proszę wszystkie osoby korzystające z konsultacji, porad jak również psychoterapii o opinie.

Madzia Rost

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam Panią Danutę! Wspaniały kontakt z dzieckiem! Przemiła osoba. Terapia zdziałała cuda. Przy okazji my jako rodzice dużo się nauczyliśmy.

Małgosia Jagoda 3 lutego 2023

Pani Dorota Sitek jest bardzo mila, oraz bardzo mi pomogła , Serdecznie polecam jeżeli ktoś szuka naprawdę fachowej pomocy!

Weronika J. 16 listopada 2022

Zaczęłam chodzić na psychoterapię do Pani Danuty w trakcie dojrzewania. Byłam laikiem w nazywaniem emocji, panowaniem nad nimi i przetrawieniem traumatycznych przeżyć. Terapia trwała ponad dwa lata, a dzięki tej terapii wiele się nauczyłam i zrobiłam duży progres. Gdyby nie profesjonalne podejście, zaangażowanie i ogromne serce, nie osiągnęłabym moich celów, nie potrafiłabym sobie poradzić z trudnymi sytuacjami, dlatego cieszę się, że znalazłam taką terapeutkę, a jeśli w późniejszym etapie mojego życia zabłądzę, wiem gdzie się udać i będzie to właśnie Pani Danuta Sitek.

Mama 8 latka 22 czerwca 2022

Kilka lat temu mojemu dziecku postawiono diagnozę-zaparcia. Syn brudził bieliznę. Sytuacja była niekomfortowa dla całej naszej rodziny. Był pod opieką gastroenterologa dziecięcego oraz psychologa ,jednak nie było żadnej poprawy. Już pierwsze spotkanie (spotkania odbywały się na Skype) z panią mgr pozytywnie mnie zaskoczyło ,ponieważ pani jako jedyna zaczęła skutecznie szukać przyczyny problemu. Po zakończonej terapii, widzimy ogromną poprawę. Problem jest znikomy a jeśli nawet się pojawi, mamy wskazówki od pani psycholog co robić. Z całego serca wraz z mężem polecam panią Danutę Sitek. Jesteśmy pani bardzo wdzięczni za to, że pomogła pani naszemu dziecku, mimo ,że nigdy go pani nawet nie widziała.

D.S. – 28 lutego 2020

Roczna terapia naszego syna zmieniła nasze życie. Jego niedojrzałość emocjonalna, agresja, której doświadczyliśmy, dzięki terapii syn radzi sobie z negatywnymi emocjami, nie stosuje agresji wobec nas. Nie ma dzieci grzecznych i niegrzecznych. Są czasem dzieci, które potrzebują pomocy, dlatego z pełną świadomością polecamy Panią mgr. Cenimy Panią za poświęcenie i oddanie się swojej pracy. Patrząc dzisiaj na naszego syna widzimy ogrom Pani doświadczenia. Dziękujemy.

Grażyna – 19 marca 2019

Pełny profesjonalizm, fachowe i indywidualne podejście do pacjenta, już widzimy postępy przeprowadzonej terapii.
Polecam 🙂

Artur – 2017.06.29

Do Pani Danuty trafiłem z polecenia, samemu poszukując pomocy z narastającymi problemami w kontakcie z ludźmi, samooceny, lęków i innych zaburzeń. Jestem bardzo zadowolony z procesu przemian który nastąpił przez te 3 lata i sposobu prowadzenia terapii. Nieinwazyjnie, z dużą ilością samoanalizy i głównie wspierania w przemyśleniach a nie „ciśnięcia” na siłę jak często się słyszy, opinii i przemyśleń terapeuty. Polecam z całego serca, moje życie w końcu nabrało kolorów i dalej ich nabiera. Narzędzia, które dostałem od Pani Danuty owocują i będą owocować, ciągle się rozwijając.
Artur

…… – 2016.11.13

Przez 3 lata chorowałam na anoreksję z epizodami depresyjnymi. Ja i moi rodzice mieliśmy przyjemność spotykać się z Panią Sitek na terapii rodzinnej, jakże potrzebnej przy problemie tego typu. Spotkania wniosły naprawdę wiele, dały całej naszej trójce możliwość cofnięcia się do przeszłości, przeanalizowania dawnych błędów. Zarazem w gabinecie panuje przyjemna, bezstresowa atmosfera. Serdecznie polecam 🙂